O serwisie

Serwis istnieje od 2005 roku. Zawarte tu treści i zdjęcia powstały kilka lub kilkanaście lat temu. Aktualnie serwis nie jest rozwijany i aktualizowany. Pokazujemy jego ostatnią wersję sprzed kilku lat.


Serwis algarve.net.pl to rodzaj notatnika, albumu zawierającego zapiski i zdjęcia związane z Algarve i Portugalią. Jest tworzony przez osoby prywatne, które wolą pozostać anonimowe. Tworzymy te strony bo lubimy Portugalię i Algarve. To nasz wyraz sympatii i sentymentu do tych miejsc.

Komentarze zawarte w opisach umieszczonych na stronach serwisu to subiektywne opinie ich autorów bądź autorów serwisu jeżeli nie zostały inaczej podpisane. Wszelkie nazwy firm i instytucji oraz zastrzeżone znaki, nazwy handlowe i towarowe użyto w tym serwisie wyłącznie w celach informacyjnych i stanowią one własność poszczególnych firm i osób.

Tworząc serwis zwracamy uwagę na prawa autorskie. Zastrzegamy sobie wszelkie prawa do publikowanych w serwisie tekstów oraz fotografii i grafik. Obiekty umieszczone w serwisie, do których nie mamy praw jako ich autorzy lub twórcy są umieszczone za zgodą ich właścicieli lub na prawach cytatu i są wyraźnie oznaczone ze wskazaniem autora lub właściciela. Przypominamy, że publikowanie cudzych tekstów i zdjęć bez zgody ich autorów to zwykła kradzież. Jeżeli ktoś chciałby publikować treści lub zdjęcia z serwisu algarve.net.pl prosimy o kontakt.

Serwis algarve.net.pl nie należy i nie zależy od żadnej firmy czy organizacji. Nie jest też częścią żadnego "zaplecza" turystycznych witryn. Prosimy nie pytać o możliwość umieszczania linków "pozycjonujących" i "sponsorowanych".

Prosimy o uwagi dotyczące treści i formy. Będziemy się również starać odpowiadać na pytania dotyczące Algarve i Portugalii.

Zapraszamy