Hotele

Wybór hotelu to prawie zawsze spory problem przed wyjazdem na dalekie wakacje. Trudno jest zdecydować na podstawie kilku specjalnie dobranych zdjęć i paru zdań, które mamy do dyspozycji w katalogu czy na stronie internetowej biura podróży. Czasami nabieramy się na te opisy i widoki. Na miejscu okazuje się, że zdjęcia były zrobiono bardzo szerokimi obiektywami, że widok na morze jest bardzo boczny a do plaży jest owszem 100 metrów ale w linii prostej a droga zajmuje 20 minut bo trzeba iść dookoła. Znamy te problemy, wiemy, że podobne dylematy ma również część z Państwa dlatego będziemy gromadzić i udostępniać na naszych stronach możliwie rzetelne informacje o hotelach w Algarve.

Lista hoteli

Listę hoteli podzieliliśmy na regiony wg kodów pocztowych:

Opisy hoteli

Najczęściej zadajemy sobie pytania; gdzie jest hotel, co jest obok hotelu i co sądzą o nim Ci, którzy w nim byli. W odpowiedzi na pytania dotyczące położenia mamy do dyspozycji zdjęcia satelitarne, które dla obszaru Algarve są dosyć dokładne i czytelne. Będziemy pokazywać lokalizacje hoteli tak dokładnie jak to jest możliwe korzystając ze zdjęć i map w serwisie Google Maps.

Dodatkowo będziemy umieszczać adresy stron w internecie, na których są publikowane opinie, narzekania, pochwały, zdjęcia czy filmy związane z kolejnymi hotelami.

Liczymy również na Państwa opinie i wspomnienia związane z hotelami w Algarve. Pod opisem każdego z hoteli będzie możliwość dodania własnych komentarzy.

Czego tu nie będzie

Nie będzie tu listy wszystkich hoteli w Algarve. Nie jesteśmy w stanie, nie mamy takich ambicji żeby je wszystkie wymienić. Zaczynamy od tych hoteli, które pojawiają się w ofercie polskich biur podróży. Listę będziemy stopniowo rozszerzać.

Nie jesteśmy również w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące tych hoteli. Nie możemy ich porównywać i wskazywać który jest "lepszy", który "gorszy" bo miara "lepszy/gorszy" jest bardzo subiektywna, nie możemy wydawać wyroków. Możemy jedynie podawać podstawowe fakty i informacje na temat każdego z tych miejsc, które często są dziwnie pomijane albo zniekształcane w innych serwisach internetowych. Mamy tu na myśli np adres oficjalnej strony internetowej czy dokładne położenie hotelu, które często jest bardzo przybliżone.