Hotele w Algarve z oferty na lato 2011

Mamy początek roku, polskie biura podróży opublikowały ofertę na lato 2011. Prezentujemy przegląd ofert wyjazdów i pobytów w hotelach na południu Portugalii.

Uwzględniliśmy jedynie oferty z przelotem, pomijamy te z dojazdem własnym lub autokarem. Niektóre biura oferują również hotele w pobliżu Lizbony ale pominęliśmy je. Wymieniamy jedynie hotele w Algarve bo właśnie tego regionu dotyczy nasz serwis. Informacje, które zebraliśmy pochodzą z ofert opublikowanych w katalogach oraz na stronach internetowych biur podróży wg stanu na koniec stycznia 2011. Wymieniliśmy tylko te oferty, które znamy. Lista jest ciągle modyfikowana. Staramy się na bieżąco uzupełniać ją o nowe oferty.Możliwe, że na rynku istnieją inne podobne propozycje. Jeżeli są takie prosimy o informacje o nich.

Niżej wymieniamy hotele z oferty polskich biur podróży w sezonie 2011

Region Quarteira

Region Albufeira

Region Armação de Pêra

Region Lagoa, Carvoeiro i Ferragudo

Region Portimao, Alvor i okolice

Region Lagos

Region Tavira

Region Monte Gordo, Vila Real de Santo António

Uwaga
Serwis algarve.net.pl nie jest biurem podróży. Nie reprezentujemy i nie współpracujemy z żadnym z wymienionych i nie wymienionych na naszych stronach biur podróży. Umieszczone na naszych stronach informacje pochodzą z publicznie dostępnych źródeł takich jak strony internetowe, katalogi i reklamy polskich biur podróży. Wymienione nazwy firm i marki należą do ich właścicieli i prezentowane są na naszych stronach wyłącznie w celach informacyjnych.
Więcej informacji o ofertach pobytu w wymienionych hotelach należy szukać w siedzibach oddziałów lub na stronach internetowych biur: Alfa Star, Itaka, Neckermann Polska, Rainbow Tours, Sky Club, Terra Mare, Triada oraz TUI Poland.

Komentarze, opinie

Rejestracja nowych komentarzy jest tymczasowo niedostępna