Wakacje w Portugalii 2012. Przegląd ofert

W większości miejsc w Polsce nie spadł jeszcze pierwszy śnieg a biura podróży już reklamują swoją ofertę na lato 2012. Podobnie jak w poprzednim roku postaramy się podsumować tę ofertę i napisać do jakich miejscowości i hoteli można polecieć korzystając z polskich biur podróży.

Lista hoteli

W porównaniu z poprzednim sezonem lista hoteli nie różni się znacząco. Kilka miejsc ubyło, kilka nowych przybyło. Uwagę zwraca to, że w ofercie nie ma żadnego hotelu w okolicach Lagos. Przybyło za to kilka hoteli na wschodzie Algarve, w okolicach Monte Gordo.

Listę hoteli można sortować wg wybranej kolumny klikając na jej nazwę.

Region Quarteira

Region Albufeira

Region Armação de Pêra

Region Lagoa, Carvoeiro i Ferragudo

Region Lagoa

Region Portimao, Alvor i okolice

Region Lagos

Region Tavira

Region Monte Gordo, Vila Real de Santo António

Region Altura, Azinhal i Castro Marim

Uwaga
Serwis algarve.net.pl nie jest biurem podróży. Nie reprezentujemy i nie współpracujemy z żadnym z wymienionych i nie wymienionych na naszych stronach biur podróży. Umieszczone na naszych stronach informacje pochodzą z publicznie dostępnych źródeł takich jak strony internetowe, katalogi i reklamy polskich biur podróży. Wymienione nazwy firm i marki należą do ich właścicieli i prezentowane są na naszych stronach wyłącznie w celach informacyjnych.
Więcej informacji o ofertach pobytu w wymienionych hotelach należy szukać w siedzibach oddziałów lub na stronach internetowych biur: Alfa Star, Itaka, Neckermann Polska, Rainbow Tours, Triada oraz TUI Poland.

Wymieniliśmy tu jedynie oferty pobytu w regionie Algarve z transportem lotniczym. Pominęliśmy oferty z dojazdem własnym oraz autokarem.

Wymieniliśmy tylko te oferty, które znamy. Możliwe, że na rynku istnieją inne podobne propozycje, o których nie wiemy. Jeżeli znają Państwo takie oferty prosimy o informacje o nich.

Komentarze, opinie

  • marius 2012.04.12, 16:20
    To nie dobrze, że nie ma żadnego hotelu w okolicach Lagos.
    Ta wschodnia część wybrzeża ma może szerokie plaże, ale jak ktoś lubi piękne widoki skały, klify itp to zachodnia część Algarve i to właśnie w okolicach Lagos byłaby najlepsza na spędzenie urlopu.

Rejestracja nowych komentarzy jest tymczasowo niedostępna