Algarve 2015, oferta polskich biur podróży

Wybrzeże, plaża w mieście Armacao De Pera położonym w Algarve, w południowej Portugalii

Plaże Armacao De Pera ©algarve.net.pl

Co nowego w ofercie? Dosłownie "nowego" prawie nic, bo w Algarve ostatnio nie buduje się nowych obiektów. Ale są inne nowości, to nie jest kopia oferty z poprzedniego sezonu.

W skrócie:

Lista hoteli

Region Quarteira

Region Albufeira

Region Armação de Pêra

Region Lagoa, Carvoeiro i Ferragudo

Region Lagoa

Region Portimao, Alvor i okolice

Region Lagos

Region Tavira

Region Monte Gordo, Vila Real de Santo António

Region Altura, Azinhal i Castro Marim

Uwagi do przeglądu

Serwis algarve.net.pl nie jest biurem podróży. Nie reprezentujemy i nie współpracujemy z żadnym z wymienionych i nie wymienionych na naszych stronach biur podróży. Umieszczone na naszych stronach informacje pochodzą z publicznie dostępnych źródeł takich jak strony internetowe, katalogi i reklamy polskich biur podróży. Wymienione nazwy firm i marki należą do ich właścicieli i prezentowane są na naszych stronach wyłącznie w celach informacyjnych.
Więcej informacji o ofertach pobytu w wymienionych hotelach należy szukać w katalogach, siedzibach oddziałów lub na stronach internetowych biur: Alfa Star, EXIM Tours, Itaka, Neckermann Polska, NetHoliday Rainbow Tours oraz TUI Poland.

Wymieniliśmy jedynie oferty pobytu w regionie Algarve z transportem lotniczym. Pominęliśmy oferty z dojazdem własnym lub autokarem.

Wymieniliśmy tylko te oferty, które znamy. Możliwe, że na rynku istnieją inne podobne propozycje, o których nie wiemy. Jeżeli znają Państwo takie oferty prosimy o informacje o nich.