Lato 2016 w Algarve w ofertach biur podróży

Ceny leżaków i parasoli plażowych

Ceny na plażach ©algarve.net.pl

Kolejne podsumowanie portugalskich ofert polskich touroperatorów. Co nowego?

Wybór wakacji w Algarve w sezonie 2016 będzie wyraźnie uboższy. Zabraknie ofert dwóch dużych biur:

  • AlfaStar - spółka w sierpniu 2015 ogłosiła upadłość
  • EximTours - biuro nie będzie oferowało pobytów w Algarve w sezonie 2016

Propozycje pozostałych biur podróży zaczęły się pojawiać rekordowo wcześnie. Pierwsze biuro (TUI) opublikowało katalog na lato 2016 już we wrześniu 2015. Duża zmiana, w poprzednich latach oferty były ogłaszane w listopadzie i grudniu.

W ofertach znaleźliśmy opisy kilku nowych hoteli. To znaczy nie dosłownie nowych ale takich, które wcześniej nie były oferowane. Są to:

Lista hoteli

Region Quarteira

Region Albufeira

Region Armação de Pêra

Region Lagoa, Carvoeiro i Ferragudo

Region Lagoa

Region Portimao, Alvor i okolice

Region Lagos

Region Tavira

Region Monte Gordo, Vila Real de Santo António

Region Altura, Azinhal i Castro Marim

Uwagi do przeglądu

Serwis algarve.net.pl nie jest biurem podróży. Nie reprezentujemy i nie współpracujemy z żadnym z wymienionych i nie wymienionych na naszych stronach biur podróży. Umieszczone na naszych stronach informacje pochodzą z publicznie dostępnych źródeł takich jak strony internetowe, katalogi i reklamy polskich biur podróży. Wymienione nazwy firm i marki należą do ich właścicieli i prezentowane są na naszych stronach wyłącznie w celach informacyjnych.
Więcej informacji o ofertach pobytu w wymienionych hotelach należy szukać w katalogach, siedzibach oddziałów lub na stronach internetowych biur: Itaka, Neckermann Polska, NetHoliday, Rainbow oraz TUI Poland.

Zebraliśmy jedynie oferty pobytu w regionie Algarve z transportem lotniczym.

Wymieniliśmy tylko te oferty, które znamy bo można je odnaleźć w oficjalnych katalogach biur podróży. Możliwe, że na rynku istnieją inne podobne propozycje, o których nie wiemy. Jeżeli znają Państwo takie oferty prosimy o informacje o nich.